Matura to nie tylko matematyka

Witam. Czas na pierwszy organizowany konkurs kierowany do maturzystów i ich starszych kolegów.

Aby nie zanudzać. Co zrobić, żeby wziąć udział?

  • polub naszą stronę na FB (jeżeli ją lubisz to masz już to z głowy),
  • konkurs kierowany do osób pełnoletnich,
  • w poście konkursowym w komentarzu opisz: "jakbym został królem, to w pierwszej kolejności jaki dekret bym wydał?",
  • głosowanie i zgłaszanie odbywa się od 29.09.2019 do 30.10.2019 na podstawie głosów społeczności, zaznaczanie jako polubione, śmieszne lub zaskakujące najbardziej kreatywne i zabawne wypowiedzi,
  • zwycięzcą jest ta osoba, która zdobędzie najwięcej laików, oznaczeń wesołości i zaskoczenia w komentarzu.

Konkurs trwa do 30.10.2019 r. Nagrodą za drugie miejsce jest:

Za pierwsze będzie najnowsza część:

31.10.2019 zwycięzcy zostaną poproszeni o wysłania na maila redakcji adresu do korespondencji. Nagroda zostanie wysłana pocztą.

Dane osobowe na czas konkursu i w celu prawidłowego jego przeprowadzenia przetwarzane są Biuro Informatyczne WB System z siedzibą w Toruniu. Umieszczając komentarz lub reagując na czyiś komentarz pamiętaj, że ze względu na charakterystykę wyłaniania zwycięzców Twoje dane - wizerunek z awatara, imię i nazwisko i dane z profilu społecznościowego są widoczne przez innych uczestników konkursu. Facebook udostępnia narzędzia do usuwania własnych komentarzy czy danych. Jeżeli zmienisz zdanie co do zgody na przetwarzanie możesz usunąć swoje dane własnoręcznie. Post konkursowy będzie widoczny przez 2 miesiące po zakończeniu trwania konkursu. Dane zebrane przez organizatora będę przetwarzane przez 3 miesiące od daty zakończenia konkursu. Dane osób nagrodzonych będą przetwarzane przez 2 lata. Nie umieszczaj w komentarzach żadnych danych poza treścią odpowiedzi na pytanie konkursowe. Dodatkowo masz wgląd do swoich danych, masz prawo do usunięcia lub poprawienia tych danych.

Oczywiście maturzystów zapraszam do ciągłego obserwowania oblicz.com.pl i wspólnego przygotowywania się do matury z matematyki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

54 − = 48