Grafika do prezentacji lub ilustracji materiałów reklamowych lub edukacyjnych

Wiem, wiem... Miałem opublikować artykuł o bezpieczeństwie w polskich szkołach. Pojawi się on na dniach. Trochę utkwiłem przy renderze animacji i .. zboczyłem z głównego toru. Jednak specjalnie dla Was powoli publikuję grafiki, które możecie nabyć na nowo utworzonym sklepie istockowym, w którym opublikowane jest obecnie wg ESP 18 grafik. Na moment publikacji posta widocznych jest 11. Cały czas wysyłam kolejne i oczekuję na akceptację następnych. Do końca tygodnia powinny być wyrenderowane wszystkie założone przeze mnie warianty. A po publikacji artykułu mam plan na opublikowanie animacji i dwóch naprawdę dużych wariacji tematyki Polska w Statystyce.

Jeśli masz potrzebę przygotowania baneru (max 5000x3000 px) , grafiki do podręcznika, wizualizacji bądź prezentacji to w ramach gotowych modułów dostępne są wszystkie pojedyncze województwa w stylu yellowBLUE:

oraz monochromatyczne positiveGREY, neutralGREY i negativeGREY:

Jeżeli potrzebujesz indywidualnego podejścia do tematu - konkretne wysokości województw nawet wszystkich, różne ich kolory to zapraszam do wysłania zapytania ofertowego na kontakt@oblicz.com.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

21 ÷ 3 =